Понедельник, 21 февраля 2022 07:23

ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ ТОВ ІПГ "МАЙСТЕР"

Жити у своєму будинку з комфортом і в теплі хочеться багатьом. Утеплення свого житла за допомогою мінеральної вати не тільки принесе бажане тепло в ваш будинок, але значно знизить рахунки за енергоносії.

Прототипом сучасної мінеральної кам'яної вати стали знайдені 1500 років тому біля вулкана збиті вовняні пучки застиглої лави. Пізніше, вчені назвали їх «волосся Пеле», на честь давньої богині вогню, які згодом і стали прототипом базальтового волокна, запущеного в масове виробництво в Америці, в 1897 році.

ТОВ ІПГ "Майстер" виробляє базальтову мінеральну вату з 2008 р. під торговою маркою «Master Rock».

Сучасна технологія виробництва кам'яної вати - це штучний процес, який в точності повторює її появу природним шляхом, після виверження вулкана.

Кам'яний утеплювач, володіє наступними технічними характеристиками:

  1.  Енергоефективна. Низька теплопровідність, що робить її відмінним утеплювачем. Властивість зберігати тепло обумовлена наявністю повітря між незліченною кількістю найтонших мінеральних волокон, які можуть розташовуватися в залежності від виду утеплювача в хаотичному або певному порядку.
  2. Гідрофобна. Мінеральна вата обробляється спеціальними водоотталкивающими складами, які перешкоджають впитуванню вологи.
  3. Пожежно безпечна та негорюча. Мінеральна вата, перешкоджає поширенню відкритого вогню. Не горить и вітрімує температуру до 1500 С.
  4. Паропроникнина. Завдяки своїй структурі допомогає створити природний мікроклімат всередині приміщення.
  5. Звукоізоляційна. Усуває сторонній шум и акустику - шум транспорту на вулиці, розмови сусідів, крики, музика та інші непріємні шуми.
  6.  Екологічна. Натуральний та екологічно чистий теплоізоляційний матеріал. Виготовляється з наруальної сировини.

 

Read 7336 times Last modified on Понедельник, 21 февраля 2022 14:25

Media

ТОВ ІПГ "Майстер"

Компанія ТОВ ІПГ "МАЙСТЕР виробник будівельних матеріалів для проведення повного циклу будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт.

Контакти

ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0 800 604 831

19 км Старокиївської дороги, буд.4

Одеса, Одеська область,

Україна 65025

info@master.ua

facebook instagr youtube telegram G+ wathup